НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Яна Зеленська
Художній керівник та режисер
Художній керівник Школи Магії Театру, режисер, акторка, драматург.

Викладає акторську майстерність і відповідає за створення історій. Власне кажучи, ідея перетворення звичайної людини на автора-актора-режисера своїх історій належить саме їй.

Вважає, що театр є способом розмови зі світом, де можно задавати питання, отримувати відповіді, почати перейматися іншими темами, ділитись переживаннями, відображати і відображатись. Театр — це не будівля, це люди і їхні думки і почуття, яким збільшили гучність.

У роботі з дітьми обожнює щирість. «Найцікавіші історії вигадують діти. Найнеочікуваніші повороти підкидають школярі молодших класів. Найсерйозніші питання «на все життя» задають підлітки середніх класів. Найгостріші проблеми у своїх п'єсах вирішують старші школярі. Як у це не закохатись?»

Режисерську освіту отримала у Харківській державній академії культури на курсі у Володимира Гориславця. Є актрисою плейбек-театру «Живе дзеркало», для чого пройшла спеціальну підготовку у фахівців Нью-Йоркської школи плейбек-театру. Є одним із організаторів театральних фестивалів «АртТЮЗарТ» та «Я і Села Брук».

Вважає себе патологічно щасливою людиною, бо навіть у найважчій ситуації знає, що є кохана сім'я, улюблена професія, добрі друзі, круті колеги та іще величезне полотно хорошого і важливого.


Аліна Богданович
викладач акторської майстерності, сценічного руху та техніки мови
Актриса, музикант, лялькар, педагог — співає, танцює, творить, любить.
В Школі Магії Театру викладає акторську майстерність, сценічний рух та сценічне мовлення.

Для неї театр — це місце особливе, вона у ньому виросла. У буквальному сенсі з 6 років росла в театрі. «Це особливе магічне місце, де ніби нічого особливого немає, але коли ти там, відчуття, що потрапив у казку (незалежно від того, дитячий це театр чи дорослий). Там є щось надприродне, що змушує тебе повертатись туди кожен раз. І ти просто не можеш протистояти цьому тяжінню».

Любить працювати з дітьми тому, що вони не дозволяють розслабитись, а змушують повсякчас учитись, підвищувати рівень знаннь і вмінь і щось пізнавати. А ще тому, що діти самі є таким безкінечним джерелом пізнань.

Любить танцювати і співати, ділитись вміннями і знаннями. Любить свою кішку Лєю. А ще — слухати хорошу музику, дивитись філософські, фантастичні, пригодницькі і зворушливі вистави і фільми. Любить Жити і Творити!

Не любить, коли брешуть або зраджують, коли кричать і вічно всім незадоволені.

Аліна випускниця Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського за спеціалізацією «актриса театру анімації». Колись закінчила музичну школу по класу скрипки. Грала в дитячому театрі «Каламбур».

Життєве кредо — «У житті нічого не минає марно!»

Олена Калашнікова
Викладач акторської майстерності за методикою плейбек-театру
Актриса та кондактор плейбек-театру, музикант, психотерапевт, лікар.
У Школі Магії Тетру веде групу плейбек-театру для дорослих.

Для неї театр це нескінчене джерело розвитку та самовдосконалення. Це місто де ти можеш зануритись у свої переживання, а плейбек-театр ще дає можливість обмінюватись своїм досвідом, емоціями та історіями у безпечному просторі. Це місце де тебе можуть зрозуміти, прийняти та полюбити будь яким.

Олена любить слухати та відчувати чужі історії та стани, поєднувати досвід з різних джерел та розширювати його.

Любить танцювати, дуже любить море, смачно поїсти, слухати музику, викладати, вчитися, створювати нове, дивитися мультики.

Не любить кішок, коли грають не за правилами, коли люди хворіють.

Активності: актриса плейбек-театру «Живе дзеркало», тренер та кондактор плейбек-театру «Вахтери», викладач кафедри гістології, цитології та ембріології в ХНМУ.

Життєве кредо: "Маленький катарсіс кожен день"

Вікторія Кравець
Психолог
Психолог, гештальт-терапевт, коуч, ведуча тренингів, семінарів, майстер-класів.

Має величезний досвід в роботі з підлітками як у групах, так і індивідуально. Працює з темами лідерства, командоутворення, конфліктів тощо.

Школу Магії Театру свого часу обрала як мати, що шукала для свого сина театральний кружок. Згодом обидві дитини Вікторії стали учасниками студії.

Вважає дуже сильною стороною студії, що тут учасники можуть вимовити та винести на загальний огляд найважливіші свої думки і точку зору. Що діти і дорослі можуть говорити тут як людина з людиною, а не великий і маленький: " Те, що тут відбувається це про реальне, але не завжди очевидне життя".

В тренінгах Вікторії учасник зможе побачити те, що йому було про себе невідомо, побачити як він взаємодіє з іншими і отримати безпечний зворотній зв'язок. Після чого можуть корегуватися деструктивні моделі поведінки, підтримку отримають найбільш вдалі моделі.

Любить каву вранці, читати, дуріти, спілкуватися, щось вигадувати. Не любить робити чужу роботу, не любить приходити куди-небудь без запрошення.

Життєве кредо: "Не обов'язково знати правильну відповідь, іноді достатньо знайти або почути вірне запитання".